Cenová akce na NTP Servery s rubidiovým oscilátorem

Akce trvá do 20.09.2013

Časově omezená nabídka - sleva ve výši 10% na NTP Servery SyncServer S200 a S300 osazené rubidiovým oscilátorem

 

Speciální akce - sleva 10% na NTP Servery SyncServer S200 a S300 s rubidiovým oscilátorem

 

Podniková výpočetní infrastruktura vyžaduje mít trvalý stabilní, přesný a synchronizovaný čas (24/7) z mnoha důvodů, např. přesné označení časem log souborů, obchodních a finančních transakcí, bezpečnostní kontroly a řízení, digitální podpis (časové razítko) a celkově řidicí síťové systémy. Dnes je již běžné, že zodpovědní síťoví inženýři zaimplementovali do podnikové sítě vlastní samostatné GPS řízené NTP servery.

Nicméně může dojít k tomu, že např. z důvodu stěhování NTP serveru, nebo poškození kabeláže k GPS anténě, zničení GPS antény během bouřky (blesk), nebo jiných důvodů může být signál z GPS antény přerušen. V takových situacích přechází NTP server na synchronizaci vůči vnitřnímu oscilátoru, který zajistí dostatečnou přesnost NTP paketů během výpadku GPS synchronizace. Z tohoto důvodu je dobré myslet na metrologickou kvalitu vnitřního oscilátoru, a to tak aby dokázal zajišťovat pokud možno co nejlepší přesnost a stabilitu. Jednou a nejlepší možností vnitřního oscilátoru je volba rubidiového oscilátoru jako vnitřního zdroje času.

Z toho důvodu nabízí Symmetricom své servery, modely SyncServer S200 a SyncServer S300 s Rubidiovým krystalem se slevou 10%.

 

Výhody NTP serverů SyncServer s rubidiovým krystalem:

 

  • Dokáže obsloužit synchronizaci tisíců klientů
  • Fyzicky oddělené vysokorychlostní vstupní ETH porty (10/100M, 1G)
  • Univerzální sychronizační GPS technologie, vestavěný GPS přijímač
  • Intuitivní webové manažerské prostředí, jednoduché použití, vzdálený přístup
  • Přesnost sychronizace mikrosekundy/den při použití rubidiového oscilátoru. Dokonce po měsíci při odpojení GPS antény bude SyncServer S300 přesný lépe než 200microsekund.

Cenovou nabídku připravíme na vyžádání. 

SyncServer S200 (katalogový list): SyncServer S200


SyncServer S300 (katalogový list): SyncServer S300

 

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery