Článek v časopise "DPS-Elektronika od A do Z"

Po 13.08.2012

Článek v "DPS - Plošné spoje od A do Z - Odborný časopis pro vývoj a výrobu v oboru elektroniky" č.5/2012

 

Společnost Amtest-TM s.r.o. publikovala v časopise "DPS - Plošné spoje od A do Z - Odborný časopis pro vývoj a výrobu v oboru elektroniky" č.5/2012 (www.dps-az.cz) odborný článek popisující novinky ze sortimentu, zaměřeného na rozšíření vybavení metrologických akreditovaných laboratoří a testovacích zkušeben a samozřejmě nejenom pro ně.

Jde o představení společností Acksen-Electrocorer, Kambič Metrology a Universal Switching Corporation a jejich zajímavých zařízení, jako jsou klimatické komory a kalibrační lázně, přepínače měřicích míst a záznamníky kvality elektrické sítě.

Časopis je mediálním partnerem podzimních veletrhů MSV (Brno, 10.-14.09.2012), ELO SYS (Trenčín, 9.-12.10.2012). Na uvedených veletrzích je zajištěna distribuce veletržního čísla tohoto odborného časopisu. 

Článek si můžete s přestihem přečíst i zde: 

Článek AmtestTM

 

 

 

 

 

 

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery