Novinka TimeProvider® 4500 Series Grandmaster

Čt 15.02.2024

Představujeme GrandMaster řady TimeProvider® 4500 - robustní systém pro vysokorychlostní sítě a ultra vysoká přesnost pro operátory kritické infrastruktury

Novinka TimeProvider® 4500 Series Grandmaster

Chápeme, že potřeba neustálé modernizace sítě je pro provozovatele kritické infrastruktury, včetně 5G, energetických společností a dopravy, prvořadá. Síťové prvky se rychle vyvíjejí na 100 Gb/s Ethernet (GbE) a některé trhy začínají přijímat síťová zařízení 800 GbE. Zranitelnost globálních navigačních družicových systémů (GNSS) navíc vede vlády a další subjekty k tomu, aby doporučovaly nebo nařizovaly alternativy k satelitním konstelacím.

S ohledem na tuto skutečnost představujeme náš TimeProvider® 4500 Grandmaster, nejmodernější Grandmaster, který unikátně poskytuje vysokorychlostní síťová rozhraní až 25 Gb/s umožňující připojení k síťovým prvkům 100 GbE. TimeProvider 4500 Grandmaster je také schopen ultra vysoké přesnosti - pod jednu nanosekundu - pro distribuci přesného času na velké vzdálenosti jako pozemní alternativa ke GNSS.


TimeProvider 4500

 

Související výrobky

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery