Nový SYSTEM 8 Ultimate SW

Čt 27.11.2014

ABI Electronics uvolnil novou verzi unikátního software SYSTEM 8 Ultimate.

SYSTEM 8 Ultimate


Nový SW System 8 Ultimate

 

ABI Electronics uvolnil spolu s novým unikátním testovacím modulem Advanced Matrix Scanner, nový ovládací a měřicí SW SYSTEM 8 Ultimate. Tento SW je kompatibilní se všemi ostatními moduly řady SYSTEM 8 a nabízí nové funkce a vlastnosti pro bezproblémovou interakci s hardwarem uživatele při testování a diagnostice vlastností součástek a plošných spojů.

SYSTEM 8 Ultimate byl vyvinut souběžně s modulem Advanced Matrix Scanner (AMS) a proto jsou nově také součástí programového rozhranní tyto dva nástroje: 3D V-I Tester a Matrix V-I Tester.

Advanced Martix Scanner

Srdcem unikátního SW SYSTEM 8 Ultimate je koncept testovacích sekvencí zvaných TestFlow, zajímavý přístup testování a vyhledávání poruch který nejenom zrychlí činnost technika a operátora ve výrobě (stejně obrat oprav) ale také umožní práci méně zdatným operátorům kontrolního procesu.

SYSTEM 8 Ultimate

Sekvence TestFlow převádí vyhledávání poruch do metodické, krok za krokem procedury, která snižuje riziko nedostatečného a nepřesného měření pomocí záznamu všech parametrů testu. Výrobní a testovací inženýři připraví zkušební proceduru pro příslušený plošný spoj nastavením jednotlivých dílčích úrovní diagnostického procesu spolu se záznamem naměřených a zjištěných výsledků. Do procedury mohou také zahrnout vlastní znalosti jednotlivých PCB a to pomocí schémat, fotografií, video-sekvencí nebo doplňujících poznámek a instrukcí pro lepší podporu operátorům testování. Samotní operátoři pak jenom postupují dle instrukcí ze systému a provádějí rozsáhlé testovací sekvence i na velmi složitých plošných spojích.

 

SYSTEM 8 Ultimate

 

Spolu s SYSTEM 8 Ultimate umožňuje TestFlow manager funkce záznamu a sledování, která může být upravena speciálně pro každý krok. Report Manager umožňuje uživately zaznamenat a zobrazit celý rozsah zjištěných dat ve zprávě/reportu. Vzorový protokol může být modifikován dle potřeby uživatele (logo, atp.) pomocí běžného HTML editoru.

SYSTEM 8 Ultimate

 

SYSTEM 8 Ultimate uvádí také nové a upravené virtuální rozhranní pro moduly BFL a MIS a to na základě předchozích zkušeností uživatelů. Pro informaci, tyto virtuální přístrojové panely mohou být jednoduše vzhledově uživatelsky upraveny pro jakoukoliv aplikaci.

SYSTEM 8 Ultimate

SYSTEM 8 Ultimate obsahuje širokou škálu existujícíh a vylepšených vlastností aby vyhověl rozdílným požadavkům uživatelů z různých průmyslových odvětví. zahrnuje:

  • Funkční kalkulátor pro rychlé aritmetické operace spolu s výsledky
  • Kalkulátor se záznamem měřených a vypočtených dat z jemných měření
  • Manažer přístupu uživatelů s hesly, pro omezení přístupů do různých částí a funkcí softwaru
  • Manažer pro modifikaci vzhledu a použití vlastního designu (grafického, funkčního, dle potřeb uživatele).

 

 

Software SYSTEM 8 Ultimate je k stažení zde:

ABI Software Updates

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery