Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře 2010

Út 25.05.2010

17. Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře, 2010. (25.05.2010 - 28.05.2010) 17. MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH v NITRE, SK (25.05.2010 - 28.05.2010)

Chtěli bychom Vás jménem společnosti Amtest-TM s.r.o. pozvat na 17. strojírenský veletrh 2010 Nitra, který se koná ve dnech 25.-28.5.2010 v Nitře, Slovensko, na výstavišti Agrokomplex. Naše společnost bude vystavovat:

v HALE č. F, stánek F-01

Pro veletrh jsme si přichystali mnoho zajímavostí, jak novinky z našeho sortimentu, tak i léty ověřené kvalitní přístroje a testovací zařízení. Velmi rádi Vás seznámíme a poskytneme veškeré informace k přístrojům z oblasti měřicí, kalibrační a testovací techniky, které by mohly být pro Vaši aplikaci (ať již v akreditované laboratoři, průmyslovém provozu nebo servisním centru) přínosem.

Budeme vystavovat ve stručnosti: přístroje pro vytváření schémat plošných spojů již existující elektroniky (stará zařízení, přístroje bez dokumentace), osciloskopy, diagnostické a opravárenské stanice, testery integrovaných obvodů, testery padělků, LCR můstky, multimetry, frekvenční čítače, NTP servery, GPS antény, DCF přijímač, měřiče vlhkosti, teploty, LCR můstky, testery kabeláže, mikrovlnné prvky (zátěže, děliče, přechodky konektorů N/SMA, atp), tlaková čidla, snímače, průtokoměry, hladinové spínače, průtokové spínače, odporové dekády, odporové etalony, kapacitní etalony, a mnoho dalšího.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Kroča Jiří, Ing.,  Amtest-TM s.r.o

 

Zde můžete shlédnout fotografie naší expozice:

 

Expozice, foto 1

Expozice, foto 2

 

 

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery