Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře 2011

Ne 15.05.2011

18. Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře, 2011. (24.05.2011 - 27.05.2011) 18. MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH v NITRE, SK (24.05.2011 - 27.05.2011)

Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře 2011

Chtěli bychom Vás jménem společnosti Amtest-TM s.r.o. pozvat na 18. strojírenský veletrh 2011 Nitra, který se koná ve dnech 24.-27.5.2010 v Nitře (www.agrokomplex.sk) , Slovensko, na výstavišti Agrokomplex. Naše společnost bude vystavovat:
 
v HALE č. F, stánek F-01
 
Pro veletrh jsme si přichystali mnoho zajímavostí, jak novinky z našeho sortimentu, tak i léty ověřené kvalitní přístroje a testovací zařízení. Velmi rádi Vás seznámíme a poskytneme veškeré informace k přístrojům z oblasti měřicí, kalibrační a testovací techniky, které by mohly být pro Vaši aplikaci (ať již v akreditované laboratoři, průmyslovém provozu nebo servisním centru) přínosem.

Na našem stánku můžete mimojiné vidět osciloskopy, diagnostické a opravárenské stanice, testery integrovaných obvodů, testery padělků, LCR můstky, multimetry, frekvenční čítače, NTP servery, GPS antény, DCF přijímač, měřiče vlhkosti, teploty, LCR můstky, testery kabeláže, mikrovlnné prvky (zátěže, děliče, přechodky konektorů N/SMA, atp), tlaková čidla, snímače, průtokoměry, hladinové spínače, průtokové spínače, odporové dekády, odporové etalony, kapacitní etalony, a mnoho dalšího.

Společně s námi na stánku bude vystavovat i společnost MI-Europe s. r. o. (www.mintl.eu)

Těšíme se na setkání s Vámi.
 


 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery