Pozvánka na seminář "Hledáte stabilní a přesnou frekvenční referenci pro Vaši GNSS/GPS infrastrukturu?"

Pá 10.07.2015

Pozvánka na internetový seminář (webinar):


"Hledáte stabilní a přesnou frekvenční referenci pro Vaši GNSS/GPS infrastrukturu?"

29. 7. 2015 8.00 - 9.00 AM PDT

 

Lze poznat zkušenosti, jak unikátní čip (atomové hodiny) QuantumTM Rubidium Miniature Atomic Clock (MAC) se svým malým rozměrem, nízkou spotřebou a přesnými parametry může vyhovovat mnohým aplikacím. Jako jeden z průmyslových nejmenších, nejlehčích a nejvíce přesných miniaturních atomových hodin, rozšířené Quantum™ MAC ze skupiny SA.3x je založen na exklusivní technologii CPT (coherent population trapping) výrobce Microsemi s využitím 40 letých zkušeností v oblasti přesného času a frekvence.

Tato unikátní technologie lze využít pro novou oblasti aplikací, kde je vyžadována přesná frekvence a fáze. MAC má výtečnou mechanickou robusnost a teplotní charakteristiky a objem je 25%tní ve srovnání s modely ve stejné třídě od jiných výrobců. Malá velikost, kombinovaná s nízkou spotřebou umožňuje použití SA.3X v širokém rozsahu aplikací, jako jsou:

  • komunikační technika
  • navigace
  • zpracování signálů
  • testovací a měřicí systémy, přístroje
  • letectví, obrana
  • audiotechnika nejvyšší kvality
  • průmyslové aplikace
  • inteligentní energetika
  • spektroskopie ve vysokém rozlišení

Dnešní rubidiové atomové hodiny ze skupiny Quantum™ výrobce Microsemi navazují na historii uplatnění v aplikacích přesné synchronizace, aplikace vyžadující vysokou stabilitu a také v samostatných systémech frekvenčních etalonů a referencí.

Zúčastněte se tohoto internetového semináře (webinaru) a zjištěte, které z řady rubidiových atomových hodin mohou být vhodné pro vaši specifickou aplikaci s požadavky na přesné hodiny v nejvyšší kvalitě, malého rozměru a nízkou energetickou spotřebou.

Více informací a registrace zde:

 

Holdover & Precision Frequency Reference

 

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery