Pozvánka na veletrh AMPER 2017

Pá 10.03.2017

AMPER 2017, 21. - 24. 3. 2017, BVV Brno, Expozice Amtest-TM s.r.o. pavilon V, stánek č. V 1.15

 

Vážení obchodní přátelé,

chtěli bychom Vás pozvat k návštěvě naší expozice na 25. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER konanou ve dnech 21. - 24. 3. 2017 na Výstavišti Brno. Náš stánek naleznete:

 

HALA V, stánek č. V 1.15


Na veletrhu budeme prezentovat mnoho novinek a zajímavostí z nabídky kvalitní měřicí, kalibrační a testovací techniky, která se uplatnila v mnohých oblastech metrologie, průmyslu, vývoje, opravárenství a školství. Z novinek budeme vystavovat:

 • Kambič Metrology - olejová kalibrační lázeň OB-7/2, o objemu 7l s kvalitními parametry, např. stabilita ±0.001 @ 50°C nebo ±0.002 @ 100°C nebo ±0.006 @ 250°C a homogenita <±0.007@ 100°C. Více informací k parametrům v katalogovém listu.
 • Možnost předvedení této kalibrační lázně, případně diskuze o jiných lázních většího rozměru a jiných teplotních rozsahů. Taktéž možnost k diskuzi ohledně zkušebních klimatických komor, termostaty. Případně lze nabídnout autoklávy, sušičky, vakuové komory, komory pro růst rostlin a jiné.
 • Možné zákaznické úpravy standartních produktů za minimální náklady.
 • AccuMac - etalonové teploměry (křemenné, kovové), jak pro primární a sekundární kalibrační laboratoře, tak i pro běžný průmysl. Etalonový měřič teploty AM8010.

 • Omicron Lab - unikátní přístroj Vektor network analyzer Bode 100 s příslušenstvím pro analýzu součástek, obvodů. Pro odlaďování potíží s napájecími zdroji v elektronice a elektrotechnice. Jako novinku budeme představovat také přístroj SPECTANO určenou pro kompletní analýzu dielektrických materiálů - pevných i kapalných.

 • Schützinger - široké vybavení měřicího příslušenství (adaptery, kabely, přechodky, sondy) a fixační laky. Zde otevřete hlavní katalog.

 • Batemika - etalonový přístroj pro měření teploty (4 kanály), specializovaný mA-metr pro odporové mosty

 

a ostatní sortiment:

 

 • Acsen/Electrocorder - Datalogery elektrického napětí, proudu, výkonu a odvozených veličin - EC7VAR (třífázový), CT-2VA (jednofázový)

 • API Weinschel - mikrovlnné příslušenství (attenuátory, koncovky, přechodky, atp.

 • GEMS Sensors - snímače a spínače tlaku, snímače a spínače průtoku, hladinové snímače, elektromagnetické ventily, zde je kompletní katalog.

 • IET Labs - odporové, kapacitní a indukční dekády, LCR most 7600Plus

 • Measurements International - odporové etalony i odporový most

 • Picotest - 6,5 místné multimetry (M3500A, M3510A), Generátor signálů U5100A, Programovatelné napájecí zdroje P9610A/P9611A, Frekvenční čítač U6200A

 • Microsemi - NTP Server, GPS řízený oscilátor, atomové hodiny - čip CSA

 

Zájemcům a obchodním partnerům můžeme nabídnout volné vstupenky.

Abychom se mohli řádně věnovat svým zákazníkům, nabízíme možnost si sjednat schůzku na konkrétní datum a čas. Bude tak zajištěna maximální péče a diskuze věnovaná zákazníkovi, aniž by byl rušen ruchem během veletrhu.

Více informací na našich uvedených kontaktech.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Schéma výstaviště:

Amtest-TM s.r.o. na veletrhu Amper 2017, Hala V, stánek V 1.15

 

Schéma pavilonu V a umístění stánku Amtest-TM s.r.o. (V 1.15):

Schéma pavilonu a umístění stánku Amtest-TM s.r.o.

Vzhled stánku:

Stánek Amtest-TM s.r.o.

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery