Pozvánka na webinář s názvem "Přesné zdroje času a frekvence v prostředí s omezenými možnostmi synchronizace pomocí GNSS"

Út 24.08.2021

Délka trvání: 60 minut Poplatek: zdarma Datum: 26. 8. 2021, v 1:00 p.m. EDT (10 a.m. PDT / 7 p.m. CET) Registrace zde: https://mchp.us/2VJkGmJ

Pozvánka na webinář s názvem "Přesné zdroje času a frekvence v prostředí s omezenými možnostmi synchronizace pomocí GNSS"

 

Délka trvání: 60 minut
Poplatek: zdarma
Datum: 26. 8. 2021, v 1:00 p.m. EDT (10 a.m. PDT / 7 p.m. CET)
Registrace zde: https://mchp.us/2VJkGmJ

Webinar Microsemi

 

Dnešní společnost je obecně všude závislá na globálních navigačních satelitních systémech (GNSS). V důsledku toho systémy sledování polohy, navigace a časování/synchronizace (PNT) v prostředí s odepřením GNSS stala kriticky důležitou. Rušení (neúmyslné nebo jako cílený útok) a spoofingové incidenty představují výzvu pro systémy, které se začaly spoléhat na vždy dostupný signál GNSS.

Během tohoto webináře se společnost Microchip zaměří na význam lokálního zdroje času jako klíčové části odolnosti PNT. Společnost Microchip představí své široké portfolio zařízení frekvenční a časové synchronizace a výhody v systémových řešeních frekvence a času, včetně křemenných nízko-výkonnových oscilátorů, vestavitelných atomových hodin a atomových hodin na primární úrovni, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na požadovanou úroveň frekvence a času s odepřením GNSS.

Témata semináře:

  • Vliv lokálních oscilátorů na fázi, frekvenci a čas během výpadků GNSS synchronizace
  • Široká nabídka křemenných oscilátorů Microchip včetně nízkošumových verzí, nižšího výkonu a robustnějších možností.
  • Aplikace vestavěných atomových hodin Microchip využívajících rozšířený provozní teplotní rozsah a frekvenční stabilitu.
  • Atomové reference Microchip Cesium, které mohou nabídnout autonomní operace s přesností 100ns po dobu delší než 14 dní

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery