Přechodka z 4 vodičového zapojení na 2 nebo 3

Pá 20.08.2010

Technická a praktická novinka - AH TTA1, adapter/přechodka pro propojení 4 vodičového připojení na 2 nebo 3 vodičové připojení

 

Praktická technická novinka - AH TTA1 - adapter/přechodka ze 2 nebo 3 vodičového připojení na 4 vodič

Přechodka AH TTA1 umožňuje připojení etalonů kapacity s typem připojení ARCO SS-32 a GR1409 k kapacitním mostům a přístrojům vybavenými 4 vstupy, což doposud nebylo jednoduše možné. Druhou pozitivní vlastností je flexibilní připojení vodičů a kondenzátorů osazených banánky. Použití adapteru AH TTA1 není omezeno pouze na přístroje výrobce Andeen-Hagerling, je možno je použít i pro jiné komerční zařízení využívající 3 nebo 4 vodičové připojení vodičů.

Stručně vlastnosti:

  • přepínač pro volbu měření kapacity (GR1409) ve 2 nebo 3 vodičovém řežimu
  • 4 ks BNC konektorů pro připojení k měřičům kapacity (3 nebo 4 vodičové měření)
  • možnost připojit běžných vodičů
  • potisk a pozice šťítků provedeno pro jednodušší a lepší čtení a správné připojení kondenzátoru (dle orientace adapteru)
  • stínění všech vnitřních propojení
  • 3-letá záruka

Katalogový list (v angličtině zde) - Katalogový list

Zákazníkům můžeme uvedenou novinku předvést při osobním setkání, případně je ke shlédnutí v naší kanceláři, kde je možno si vyzkoušet její funkčnost. Cenovou nabídku připravíme na vyžádání.

 

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery