Přínosné vlastnosti funkce ABI TestFlow - videoprezentace

Po 13.07.2015

Přínosné vlastnosti funkce ABI Test Flow

 

Funkce TestFlow, která je vestavěna v ovládacím SW SYSTEM 8 Ulitmate Software, výrazně umožní servisnímu a opravárenskému centru vylepšit samotný proces oprav, zvýšit produktivitu a uchovat diagnostické analýzy. Uživatel je schopen vytvářet interaktivní, krok-za-krokem pracovní postupy, kde lze uchovat všechny testovací výsledky, dokumentaci k plošným spojům, součástkám a stejně tak vnitřní nastavení měřicích přístrojů pro příští použití. Více k vidění zde:

 

Test Flow Presentation

 

Pomocí TestFlow bude čas technika opravující elektroniku využitý pouze pro to, co je skutečně důležité - testování a vyhledávání poruch v elektronice. Jakmile je test ukončen, uživatel získá rozsáhlý report z testu spolu s uvedenými detailními informacemi o každém kroku testu.

TestFlow nejenom že zvýší rychlost samotné opravy elektorniky. Detailním záznamem (krok-za-krokem) testu a jednotlivých činností, omezí se tak vliv chyb a nesprávných kroků při dalších opravách podobných zařízení.

Stručně:

  • jednoduché ukládání výsledků testů (lokálně/cloud)
  • sdílení technických znalostí se svými kolegy
  • využití vlastní kreativity a rychlé vlastní úpravy testů použití podkladových medií (video, fotky, schémata, dokumenty, atp.). Již nebude potřeba uchovávat ruční poznámky.
  • možnost kombinování specifických funkcí různých přístrojů spolu ve virtuální "testovací stanici" pro okamžité použití dle specifické potřeby

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery