PRS-300 Velmi přesná programovatelná dekáda

Po 06.03.2017

Novinka v sortimentu IET Labs - PRS-300 Velmi přesná programovatelná dekáda

 

Novinka v sortimentu IET Labs

PRS-300 Velmi přesná programovatelná dekáda

 

Programovatelná dekáda model PRS-300 významně vylepšuje důležité aspekty starších manuálních odporových dekád. Zavádí rozšířený algoritmus jednoduchého pouižití programovatelné dekády s 30% zlepšením přesnosti a 1000x lepším rozlišením při porovnání s tradičními laboratorními dekádami a simulátory odporových teploměrů.

 

PRS-300

 

PRS-300 byl konstruován s odpovídajícími požadavky na efektivitu v manuálních i automatických aplikacích v laboratorním i výrobním prostředí. S tímto a širokým rozsahem PRS-300 umožňuje PRS-300 nahradit nutnost používání vícero dekád a snížit tak čas nutný pro samotné kalibrace. Spolu s 5 letou zárukou všechny aspekty PRS-300 se zaměřují na robustnost, snížené náklady na vlasnictví a jednoduchost.

Výhody PRS-300:

Vylepšená přesnost lepší než 15ppm - Navíc pokud zákazník vlastní 8.5 místný digitální multimetr jako je Fluke 8508A nebo Keysight 3458A, PRS-300 může být využita jako část zapojení PRS-DMM systému kalibrace, která nadále zvýší přesnost jednotky lepší než 15ppm.

Rozhranní a ovladače
Obluha může být lokální pomocí tlačítek na čelním panelu nebo vzdálená pomocí USB, volitelně Ethernet/IEEE-488.

Komponenty vysoké kvality
Dekáda je konstrukována pomocí součástek vysoké kvality - pozlacené slitiny tellurium/měď, pěticestné konektory zmenšující termoelektrický efekt, které vnáší chybu v měřeních DC odporu.

Kalibrace odporových teploměrů
Vestavěné tabulky pro PT100 a PT1000 odporové teploměry a přímá odporová substituce ukazuje PRS-300 jako optimální pro simulaci odporových teploměrů. Možnost sestavování vlastních tabulek (při použití s jinými typy RTD). Obsluha může zadat hodnoty teploty napřímo a odpovídající odpor se automaticky donastaví.

Použití ve střídavých (AC) aplikacích
Model PRS-300 je přesný etalonový odporový "zdroj" s výtečnými charakteristikami stability, teplotního a výkonnového koeficientu. Využití nízko-induktivních vinutí a "Z-foil" rezistorů zajišťuje
možnost použití v AC aplikacích s minimální změnou odporu v oblasti od DC do 1kHz.

Žádný nulový odpor
Tato dekáda má velmi malý odpor, relé s velmi nízkým teplotním koeficientem a kontakty z odpovídajících slitin. Unikátní konstrukce zajišťuje odpor kontaktů na minimální hodnotě. Přechodový odpor zůstává nízký i při opakovaných použitích.

USB drivery pro Windows 7 i Windows 7. Volitelně je možno vybavit model PRS-300 příslušenstvím pro umístění do rackové skříně.

Klíčové vlastnosti (detailní popis v katalogovém listu):

 • uživatelské rozhranní - numerická klávesnice pro zadání hodnot spolu s digitálním displejem, nebo vzdálený přístup
 • přesnost ±(70 ppm + 1 mΩ) 4-svorkově
 • minimální nastavení: 0.1 Ω
 • rozlišení: 1 μΩ
 • rozsah 0.1 Ω- 20 MΩ
 • stabilita: ±50 ppm/year 
 • termoelektrické napětí: < 15 μV 
 • max. zátěž: 2 A, 200 V (špička), 0.5 W nebo co nastane dříve
 • odpory: přesné drátové odpory a odpory s kovovou fólií 
 • RTD tabulka- 3 tabulky s odporovými teploměry je možné zadat do paměti dekády pro uživatelskou volbu teplot (korektní hodnota odporu se dostaví automaticky). Hodnoty pro PT100 a PT1000 tabulky jsou přednastaveny v paměti.
 • Nastavování - automatická dostavovací procedura využívá přesný DMM eliminující požadavky na ruční trimrování odporů
 • Svorky: 4x svorky s nízkým termonapětím, tellurium-měď 5 cestné svorky jsou využité pro HI a LO připojení (Current/Sense). Zemnící svorka je připojena k šasi a k zemnění.
 • Rychlost přepínání: <1 vteřina/změnu

Související výrobky

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery