QuadTech a Tinsley Precision Instruments

Čt 17.10.2013

QuadTech a Tinsley Precision Instruments

QuadTech a Tinsley Precision Instruments


Musíme informovat, že dva z našich významných výrobců a dodavatelů měřicí, kalibrační a testovací techniky, společnost QuadTech (www.quadtech.com) a Tinsley Precision Instruments (www.tinsley.co.uk) ukončily svou činnost a již nejsou na trhu měřicí techniky. Co se týká jejich sortimentu a přístrojů:


QuadTech - část sortimentu, jako jsou LCR metry (7600Plus, 1920, 1910) byly převzaty společností IET labs (www.ietlabs.com) kterou také zastupujeme, takže přístroje jsou stále k dostání ve vylepšeném designu a s kratší dodací lhůtou. Zbývající část sortimentu lze nabídnout od alternativního výrobce. Nabídky připravíme na vyžádání.

Tinsley Precision Instruments - část sortimentu (jako jsou etalony odporu 5685A/5685B, 5615, 5686) lze také ještě nabídnout, nabídky připravíme na vyžádání. Zbývající část sortimentu již není dostupná.


Technická podpora a pozáruční (záruční) opravy pro zařízení QuadTech a Tinsley poskytujeme stále bez omezení.

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery