QuadTech Newsletter 08-2011

Čt 25.08.2011

QuadTech Newsletter 08-2011 - časově omezená nabídka, speciální ceny na LCR mosty 7600Plus

 

Quadtech vydal nový Newsletter, 08/2011 - informující o dočasné cenové akci - speciální ceny na LCR mosty 7600Plus. Pro získání bližších informací prosím kontaktujte naši společnost Amtest-TM s.r.o. nebo přímo výrobce QuadTech (Mrs. Elizabeth Nystrom, tel: + 978 243 0022).

V krátkosti o mostu LCR 7600 Plus - měření 14 různých parametrů (současné měření 2), základní měřicí přesnost 0.05%, měřicí napětí AC v rozsahu od 20mV do 5V, frekvenční pásmo 10Hz až 2MHz, nízká pořizovací cena v porovnání s konkurencí. Více viz. Produkt QT7600Plus

Sortiment QuadTech:

Zkoušky elektrické bezpečnosti (testery) - testery umožňující test vysokým napětím střídavým, stejnosměrným, test zemní smyčky, test izolace, pro splnění norem bezpečnosti všech elektrických/elektronických výrobků. Testery splňují normy UL, CSA, IEC ad.

Měřiče LCR - přístroje určené pro měření parametrů indukčnosti, kapacity a odporu pro analýzu parametrů součástek, komponent, materiálů.

Programovatelné napájecí zdroje AC - programovatelné zdroje AC napětí, v rozsahu od 500VA do 18kVA. Nízká cena/množství funkcí/provedení.

Programovatelné napájecí zdroje DC - programovtelné zdroje DC pracující v rozsahu od 600W do 5kW. V provedení samostatných přístrojů nebo moduální provedení (zástavba).

Programovatelné DC zátěže - rozsah přístrojů o 8 rozlišných modulech, s výkonem do 1200W, proudovým rozsahem 240A, a napětím až 500V.

Měřiče vysokého i nízkého odporu (Megaohmmeters, Miliohmmeters) - přístroje pro měření elektrického odporu vysokých hodnot, případně izolačních vlastností. Přístroje pro měření nízkých hodnot odporu pro analýzu obvodů, součástek, komponent.

Systémy - stavby plně automatizovaných testovacích stanic pro různé zkoušky, obsahující testery elektrické bezpečnosti, zdroje, přepínače měřicích míst, spec. měřicí šňůry, vodiče, PC a více.

CaptivATE SW pro automatizovaná měření - SW pro automatizované měření přístrojů QuadTech a jejich vzdálené řízení. Ukládání dat, zpracování dat, výstup do zkušebních protokolů.

Další informace lze nalézt na stránce QuadTech Newsletter 08-2011 nebo stránkách výrobce QuadTech

Související výrobky

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery