Síťový časový server SyncServer S600 (NTP server/Stratum 1)

Po 06.03.2017

Novinka v sortimentu Microsemi - Síťový časový server SyncServer S600 (NTP server/Stratum 1)

Novinka v sortimentu Microsemi -

Síťový časový server SyncServer S600 (NTP server/Stratum 1)

 

SyncServer S600 je velmi výkonný a robustní síťový časový server (NTP) s možností synchronizace na GPS nebo GNSS. Spolu s technologií NTP Reflector(TM) se výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení, přesnost a robustnost tohoto časového serveru zajišťujícího syncronizaci i ve velmi aplikačně náročných podmínkách a rozsáhlých infrastruktur a sítí.

SyncServer S600

 

Přehled

SyncServer S600 je časový server vyvinutý k zajištění poskytování časových značek NTP protokolu na hardwarové úrovni. Přesnost a bezpečnost na nejvyšší úrovni spolu s intuitivním jednoduchým používáním a nastavováním splňuje server požadavky všech typů zákazníků.

Vysoká bezpečnost a kapacita

Čtyři standartní GbE porty dokážou jednoudše obsloužit více než 10 000 NTP žádostí během vteřiny časovým známkovánín (time stamping) a kompenzacím díky činnosti na hardwarové úrovni. Veškerý pohyb paketů směrem na CPU SyncServer S600 je filtrován k zajištění ochrany proti DOS útokům. Je možno také využití funkci NTP Reflektor pro zvýšení bezpečnosti NTP operací zpracováním až 120 000 NTP žádostí za vteřinu.

Bezprecedentní přesnost NTP synchronizace

Úroveň Stratum 1 serveru S600 je odvozena z nanosekundového přesného času přímo z atomových hodin přes GNSS satelity. Využitím integrovaného, 72 kanálového satelitního přijímače může být každá viditelná družice sledována a využita k udržování přesného a stabilního času. I v oblasti husté městské zástavby s omezeným výhledem na oblohu (satelity) lze s úspěchem využívat S600 (postačuje ruční zadání pozice přijímače a občasná synchronizace alespoň na jednu družici).

Spolehlivá architektura a synchronizace/časování

72 kanálový GNSS přijímač spolu s patentovanou technologií aktivní teplotní kompenzace zajišťuje vysokou přenost času lepší než 15nS RMS vůči UTC. Samotná hardwarová architektura je spolehlivě navržena a testována (šokové i vibrační testy) a spolu s volbou kvalitních součástek umožňuje použití v širokém teplotním rozsahu od -20oC do 65oC. Doplňující volba instalace dvou napájecích zdrojů s monitorovací funkcí SNMP trap snižuje riziko výpadku zařízení na minimum. A stejně jako u všech předešlých modelů NTP serverů je možno Synch Server S600 rozšířit o kvalitnější rubidiový oscilátor, který zajistí vysokou metrologickou stabilitu serveru i při výpadku spojení s družicemi GNSS.

4x Gigabitový port pro výkonnost, flexibilitu a bezpečnost

SyncServer S600 je vybaven čtyřmi vyhrazenými a plně izolovanými GbE ethernetovými porty, každý je vybaven hardwarovým NTP značkováním. Porty jsou připojeny k výkonnému mikroprocesoru pracujícím na mikrosekundovém časovém známkování pro širokopásmové zpracování NTP požadavků, což umožňuje obsloužení až 10 000 NTP požadavků za vteřinu.

Intuitivní, bezpečný a jednoduše ovladatelný webový přístup.

Moderní webové rozhranní je primární způsob ovládání S600. I když lze využít displej a tlačítka na předním panelu jednotky, pro kompletní informace a nastavování funkcí serveru S600 lze využít velmi dobře navržené webové rozhranní.

Bezpečnost přístupů pro nastavování jednotky

Všechny běžně očekávané sítové protokoly jsou součástí S600, např. přístup přes hesla, HTTPS/SSL (využívající "high encryption cipher suite"), SSH, tabulka přístupů, ukončování služeb, SNMPv2/v3, NTP MD5 autentifikace. Veškerý provoz směrem do S600 je také kontrolován z pohledu DoS útoků.

Klíčové vlasnosti:

 • širokopásmový NTP server
 • činnost na úrovni Stratum 1 díky synchronizaci na satelitní systém GNSS¨
 • 4 GbE ethernetové porty, všechny s patentovaným hardwarovým NTP značením
 • vestavěná detekce a ochrana proti DoS útokům
 • NTP reflector spolu s firewallem pro zvýšení bezpečnosti
 • webová ochrana s "high security cipher suite"
 • výtečná přesnost času navázaná na UTC
 • rozšířené specifikace pracovní teploty
 • TACACS+, RADIUS, LDAP a další
 • IPv6/IPv4 na všech portech
 • možnost upgrade na oscilátor vyšší kvality - OCXO nebo Rubidium
 • možnost instalace dvou napájecích zdrojů
 • model připraven pro PTP a GLONASS, není vyžadována změna HW
 • dokáže zajistit obsloužení tisíců NTP klientů
 • zabezpečeno pro časové operace
 • více GbE NTP portů pro jednoduchou síťovou konfiguraci a adaptaci
 • nejlepší v třídě přesnosti s vylepšeným logovacím souborem, přesností časové synchronizace a pužitelnosti
 • robustní a jednoduché webové rozhranní

Videoprezentace

SyncServer S600

Související výrobky

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery