SPIDER - Flexibilní upínací systém teploměrů pro validace klimatických komor

Čt 06.12.2018

Novinka - upínací systém pro pohodlné a rychlé umístění teplotních snímačů uvnitř klimatických i teplotních komor pro jejich kalibrace

 

Univerzální flexibilní upínací systém

SPIDER-600/1000


Stručně:

  • upínací systém pro pohodlné a rychlé umístění teplotních snímačů uvnitř klimatických i teplotních komor pro jejich kalibrace
  • dvě provedení - SPIDER 600 a SPIDER 1000 (dle velikosti testovaných komor)
  • bezpečné umístění 11 snímačů
  • stavitelné nerezové ramínka
  • izolované konce ramínek pro připevnění snímačů

Aplikace:

  • pomůcka při proměřování teplotního i vlhkostního pole kalibračních i zkušebních komor
  • validace a kalibrace klimatických nebo teplotních komor a skříní, boxů
  • ověřování homogenity

SPIDER nabízí pohodlné a flexibilní umístění teplotních snímačů na různá místa teplotní komory, což usnadní práci kalibračním technikům. Systém nabízí 11 ramínek se silikonovými koncovkami, které dostatečně izolují měřicí snímače od nerezové konstrukce. Nastavení ramínek umožňuje umístit snímače dle potřeby, tzn. ve všech rozích komory, horní i spodní část komory a střed.

Konfigurace SPIDERu splňuje požadavky zkušebních norem a "guidelines" jako jsou EURAMET/cg/20, IEC60068, DKD-R 5-7 a NF X 15-140.

V kombinaci etalonovým vlhkoměrem (dew point mirror hygrometer), naměřená data spolu s teplotními údaji lze využít pro stanovování homogenity vlhkosti (definováno ve výše uvedených normách).

Na SPIDER lze umístit etalonové teplotní snímače s průměrem od 3 do 6mm a měřicím rozsahem od - 50 do + 200°C. Použití SPIDERu je vhodné spolu s vícekanálovými měřicími teplotními systémy, např. BATEMIKA S12A.

SPIDER 600 je určen pro komory o vnitřním rozměru 480 mm3 až 720 mm3
SPIDER 1000 je určen pro komory o vnitřním rozměru 720 mm3 až 1200 mm3

 

Spider-600-1000

Související výrobky

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery