Symposium UFFC, EFTF a PFM 2013 v Praze

Po 22.07.2013

Pozvánka na UFFC, EFTF a PFM Symposium v Praze, 21.-25. 7. 2013, Praha

 

Chtěli bychom Vás pozvat na sympozium UFFC, EFTF a PFM 2013 konané v Praze ve dnech 

 

21. - 25. 7. 2013

 

v kongresovém centru v Praze.

 

Symposium je pořádané odbornými skupinami "IEEE-International Ultrasonic Symposium (IUS), "IEEE-International Symposium on the Applications of Ferroelectrics (ISAF)" a "Piezoresponse Force MIcroscopy and Nanoscale Phenomena in Polar Materials (PFM)" a "IEEE- International Frequency Control Sympsium (IFCS) a "European Frequency and Time Forum (EFTF). 

Webové stránky sympozia: http://ieee2013.fzu.cz/

 

Na této události bude mít naše společnost stánek spolu s výrobcem sychronizační techniky Symmetricom, kde budou k vidění nejnovější zařízení, jako je cesiový etalon 5071A, ChipScaleAtomicClock (CSAC), XPRO (rubidiový normál) atp. Velmi rádi se na tomto stánku s Vámi setkáme a poskytneme všechny informace týkající se parametrů a vlastností vystavovaných zařízení. Symmetricom má výstavní stánek č. 32, viz. plánek:

 

Symposium UFFC, EFTF a PFM 2013 v Praze


 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery