Upozornění na podvodné e-maily

Čt 10.11.2022

Upozornění na podvodné e-maily (SCAM) z e-mailové adresy "JeffZulfeker@outlook.com" a podobných.

 

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

chtěli bychom Vás upozornit, že se v současnosti nahodile vyskytují podvodné e-maily vydávající se za naši společnost, obecně poptávající sortiment bez konkrétního určení, viz. e-mail níže. Upozorňujeme, že jde o podvodný e-mail s úmyslem způsobit finanční škodu.

Naše společnost tímto způsobem nekomunikuje, nezasílá takové obecné poptávkové zprávy. Skuteční pracovníci jsou zveřejněni na našich webových stránkách, jakékoliv nesjasnosti možno vždy ověřit i telefonicky případně osobně v sídle společnosti.

Někdo vystupující pod jménem "Jeff Zulfeker" (JeffZulfeker@outlook.com) a ani jiné podivně či exoticky znějící jména nejsou reálné osoby, které by byly jakkoliv spojené se společností Amtest-TM s.r.o..

Na takové e-maily doporučujeme nereagovat a zařadit do spamového adresáře. Za případné škody při komunikaci s těmito osobami společnost Amtest-TM s.r.o. nenese odpovědnost.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Amtest-TM s.r.o.

 

Podvodný e-mail

 

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery