Kambic Metrology – produkty tohoto výrobce

Kalibrační lázně vzduchové a olejové Klimatické a teplotní zkušební komory (kompresorové, peltier) Kalibrátory vlhkosti Lyofilizátory Teplotní pece Předávací boxy i se sterilizátory Komory pro růst rostlin Vakuové komory Vodní destilátory

Kambic Metrology

 

Kambic Metrology

 

Kambič Metrology je divizí společnosti Kambič d.o.o., která má dlouholeté zkušenosti s výrobou prvotřídních zkušebních zařízení. Sortiment Kambič Metrology je specializován pro oblast špičkové metrologie teploty a zkušebnictví, kdy se svými produkty uplatil v mnoha národních i běžných kalibračních i zkušebních laboratoří v Evropě i ve světě.

Přehled sortimentu metrologické oblasti Kambic Metrology: www.kambicmetrology.com

  • Klimatické zkušební komory (kompresor)
  • Klimatické zkušební komory (Peltier)
  • Teplotní zkušební komory
  • Kalibrační lázně olejové
  • Kalibrační lázně vzduchové
  • Specializované příslušenství

Přehled sortimentu obecné oblasti Kambic: http://www.kambic.com/eng/index.php

  • Inkubátory, Univerzální sušičky, sterilizátory, sušárny laboratorního skla, Párové stelirizátory, autoklávy, Vakuové sušičky, Komory specializované pro růst rostlin, Lyofilizátory, Předávací boxy (pass boxes), Laboratorní třepačky, Vodní destilátor, Vodní lázně, Termo bloky, Vyhřívané skříně, Digestoře, Průmyslové vybavení, Vybavení pro restaurátorství a pro muzea (specializované klimatické komory pro historické věci, mumie, atp.)

Kambič komory


Zobrazit jen produkty z kategorie

Naši partneři v dalších zemích

Amtest-TM Kft. (HU) - Attila Polgar Amtest PL (PL) - Dariusz Koziello Amtest-TM ELTH srl (RO) - Bogdan Valcea ADELANTEST Ltd (RUS) - Igor Kozlov GIGA Electronic Ltd. - Danail Georgiev OÜ Est-Doma (EST) Promix Ltd. (UA) - Oleksandr Labuzov Vildoma (LT, LV)

Spolupracujeme s partnery a resellery v dalších zemích Evropy

Zobrazit partnery